Bajka

O nas

O nas Firma Bajka zajmuje się produkcją akcesoriów pościelowych dla dzieci i niemowląt. W naszym asortymencie znajdują się kocyki, poduszki, ochraniacze, otulacze, kokony, budki do koszy mojżesza, baldachimy do pokojów, maty i zabawki. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości tkaniny, wypełnienia i nici, które posiadają certyfikaty OEKO-TEX 100 oraz BEZPIECZNY DLA DZIECKA. Używane przez nas plastikowe elementy nie zawierają ftalanów ani BPA. Klienci mogą wybierać spośród wielu gatunków i kolorów tkanin, takich jak minky, bawełna, muślin kreszowany, velvet, wafel i dzianina dresowa. Dzięki starannemu wykonaniu nasze produkty są niezwykle trwałe i zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Dbamy o bezpieczeństwo dzieci, a nasze akcesoria pościelowe są wykonane z materiałów bezpiecznych dla skóry dziecka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Wykonujemy również produkty na indywidualne zamówienia i indywidualne rozmiary. Realizujemy zamówienia hurtowe, do sklepów, przedszkoli, żłobków, szpitali i innych instutucji. Kontakt Bajka Beata Linkowska Ul.Bagienna 48 32-310 Rodaki Nip 855-133-16-88 Tel. 728-989-031 Mail: kontakt@kocykizbajki.pl Pracujemy: PN-PT 8-16 Czas realizacji: 3-7 dni roboczych Bank PKO BP PL 50 1020 2430 0000 8502 0001 6105 Masz pytanie? Napisz do nas kontakt@kocykizbajki.pl lub zadzwoń 728-989-031 Regulamin ku zadowoleniu klientów!!! 1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma : Bajka Beata Linkowska ul.Bagienna 48, 32-310 Rodaki nip 855-133-16-88 2. Towar wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych od zanotowania wpłaty na naszym koncie. 3. Jeśli przesyłka ma zostać wysłana na inny adres, proszę o natychmiastową informację zaraz po zakupie. 4. Przy wpłacie proszę podać swój mail jak i telefon usprawni to realizację składanych zamówień. 5. Przy zakupie kilku produktów za przesyłkę PŁACISZ TYLKO RAZ. 6. Ceny towarów znajdujących się na naszych aukcjach są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 7. Kolory pokazane na zdjęciach mogą nieznacznie się różnić od oryginałów. 8. Zdjęcia wykorzystane na naszych aukcjach są wyłączną własnością naszej firmy, kopiowanie jest zabronione. 9. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Po otrzymaniu produktu "Bajka" zwróci Klientowi w terminie 14 dni uiszczoną przez Klienta cenę produktu. 10. Zwrot produktu nietypowego, mającego indywidualne cechy tj. haft na zamówienie, nietypowy rozmiar wykonany na zamówienie, lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego, jest niemożliwy, co jest zgodne z art. 38 ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014r. poz. 827). Koszt zwrotu produktu w wyniku odstąpienia od umowy zakupu ponosi klient. 11. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”. Zadowolenie klientów z zakupów w moim sklepie jest najważniejsze. Warunki zwrotu: - Zwracany produkt nie może nosić znaków używania. - Towar należy odesłać wraz z paragonem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotu Ja ........................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................... nr zamówienia ........................... Data zakupy Imię i nazwisko ........................... Adres ........................... Data ........................... Nr konta ........................... - Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem, do skrytek , paczkomatów lub punktów INPOSTU. - Koszt wysyłki zwracam w przypadku, gdy towar, który otrzymałeś jest niezgodny z opisem. W innych sytuacjach zwracana jest jedynie wartość towaru. - Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. -Jeśli towar zakupiony nie zostanie odebrany i paczka wróci do nas, zwrócimy za towar kwotę pomniejszoną o koszty wysyłki zwrotnej. Przed wysyłką proszę o kontakt mailowy. Może uda nam się dojść do porozumienia lub zaproponuję Ci ofertę specjalną.