Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 350 zł.

Bajka

Kocyki i poduszki Rożki i otulacze Tipi i maty Wyposażenie kosza mojżesza i kołyski Pościele i akcesoria do łóżeczka i łóżka Akcesoria do wózka - gondoli i spacerówki Ręczniki z haftem Szatki z haftem Kominy i apaszki Zabawki i zawieszki do smoczka

Jakie akcesoria dla niemowlaka warto kupić?

Dla debiutujących rodziców, kompletowanie wyprawki może nie być łatwym zadaniem, jednak warto pamiętać, że maluszek w pierwszych dniach, a nawet tygodniach przeważnie śpi, je lub płacze. Nie warto zatem zaprzątać sobie głowę kupnem ubranek w większych rozmiarach na zapas czy kupnem zabawek, z których niemowlak i tak nie będzie na początku korzystał.

Przede wszystkim należy kupić łóżeczko, a także ochraniacz do niego i pościel. Nasze artykuły dla dzieci i niemowląt, takie jak ochraniacze do łóżeczek, personalizowane kocyki czy zawieszki do smoczków, wykonane są z wysokogatunkowych materiałów i tkanin, które są trwałe, nie blakną po wielorazowym praniu, a także przepuszczają powietrze. Miejsce do spania dla malucha powinno być swego rodzaju azylem, dlatego nie może stanowić dla niego zagrożenia. Ochraniacz do łóżeczka ma za zadanie wyeliminować ryzyko, że podczas snu mała rączka lub nóżka zaklinuje się między szczebelkami. Kupując wyroby tekstylne, można też pomyśleć o personalizowanym kocyku dla dziecka z imieniem, o ile mamy je wybrane. Jako producent artykułów dla dzieci i niemowląt, zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania i skład produktów, a także ich funkcjonalność. Zawieszka do smoczka sprawi, że podczas snu, spaceru i nie tylko, maluszek nie zgubi ulubionego gadżetu.